Klasa sportowa WKS Śląsk w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku

21 czerwca została podpisana umowa współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku a Klubem WKS Śląsk Wrocław.

Podpisano porozumienie, które jest gwarantem jakości szkolenia sportowego w dyscyplinie piłka nożna w oparciu o plan szkoleniowy realizowany w klubie.

Uczniowie klasy sportowej będą mieli możliwość uczestniczenia w przeglądach klubowych różnych grup wiekowych, uczestniczenia w imprezach organizowanych przez Śląsk Wrocław czy na wyjazdy na spotkania piłkarskie we Wrocławiu.

W ramach zajęć uczniowie też oprócz zajęć wychowania fizycznego będą mieli dodatkowo 7 godzin zajęć specjalistycznych związanych z piłką nożną i organizowane obozy piłkarskie.

Umowa umożliwi tez absolwentom gimnazjów kontynuacji szkolenia sportowego i realizacji zainteresowań związanych z piłką nożną.

Koordynatorem klasy będzie nasz trener Mariusz Jastrzębski.

Są jeszcze wolne miejsca ...

ZAPRASZAMY!!!