Trener

TRENER:

Mariusz Jastrzębski (ur. 17.08.1981 r.) – Przygodę z piłką rozpoczynał jako zawodnik w MKS Nysa Kłodzko przechodząc poprzez wszystkie szczeble kategorii wiekowych począwszy od młodzików, następnie juniorów, kończąc na drużynie seniorskiej. W sezonie 1999/2000 był kapitanem drużyny juniorów MKS Nysa Stol-Plast Kłodzko, która zdobyła historyczny - pierwszy awans do Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Kilkakrotnie występował w kadrze wojewódzkiej ówczesnego województwa Wałbrzyskiego. W drużynie seniorskiej występował na boiskach IV ligi. Następnie występował w kilku lokalnych klubach na poziomie A i B klasy. Jako grający trener wprowadził klub ATS Wojbórz do A-klasy. W tym klubie był również założycielem drużyny juniorów występującej w Terenowej Lidze Juniorów. W 2010 r. zdobył uprawnienia Instruktora Sportu o specjalności piłka nożna oraz Trenera UEFA B. Od 2011 roku jest trenerem Filii WKS Śląsk Wrocław w Gminie Kłodzko. W październiku 2014 został Trenerem Koordynatorem ds. Filii WKS Śląsk Wrocław.