Na treningu w Śląsku Wrocław

30 sierpnia 2017 r. udaliśmy się do Wrocławia aby o godz. 10:30 przy ul. Oporowskiej uczestniczyć w treningu Ekstraklasowej drużyny WKS „Śląsk” Wrocław.

Trening rozpoczął się od przywitania podopiecznych trenera Jana Urbana z zawodnikami naszej Filii. Następnie po rozgrzewce rozpoczęła się ścisła jednostka treningowa naszych starszych kolegów, której przyglądaliśmy się z trybun stadionu.

Po zakończeniu treningu był czas na wspólne fotografie, zbieranie autografów oraz rozmowy.

Taki trening, takie spotkanie z piłkarzami pierwszej drużyny WKS-u dla naszych młodych zawodników jest czasem pełnym pięknych wrażeń! - powiedział trener Filii WKS Śląsk / Gmina Kłodzko Mariusz Jastrzębski - Takich spotkań będzie na pewno więcej, już niedługo na taki trening pojadą też zawodnicy grupy żak i i orlik. Chcemy, aby dzieciaki miały jak najwięcej przyjemności z gry w piłkę nożną, a nie ma większej radości niż uczestnictwo w treningu ze znanymi sportowcami.