Grupa Żak i Orlik na treningu Śląska Wrocław

10 października 2017r. zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego AP "Dzieci Śląska" z grupy Żak i Orlik z Ołdrzychowic Kłodzkich i Wojborza uczestniczyła w treningu Ekstraklasowej drużyny WKS „Śląsk” Wrocław.

Trening rozpoczął się od przybicia przysłowiowej "piątki"z zawodnikami 1 drużyny Śląska Wrocław oraz ze sztabem trenerskim z trenerem Janem Urbanem na czele. Następnie po rozgrzewce rozpoczęła się ścisła jednostka treningowa naszych starszych kolegów, której przyglądaliśmy się z ławki rezerwowej.

Ale podczas zajęć mieliśmy okazję porozmawiać z trenerem Urbanem o starszych kolegach i klubie WKS Śląsk oraz opowiedzieć o naszym klubie.

Po zakończeniu treningu był czas na wspólne fotografie, zbieranie autografów oraz rozmowy.

Po raz kolejny udało nam się zorganizować wyjazd na trening Ślaska Wrocław. Tym razem w wydarzeniu uczestniczyli zawodnicy kategorii wiekowej Żak i Orlik z Ołdrzychowic Kłodzkich i Wojborza - powiedział trener Filii WKS Śląsk / Gmina Kłodzko Mariusz Jastrzębski - Myślę, że dzieciaki na długo zapamiętają to spotkanie, ponieważ podczas treningu jak i w drodze powrotnej z ich twarzy nie schodziły uśmiechy, a rozmowom nie było końca. Dla wielu z nich spotkanie ze swoimi idolami m.in. Marcinem Robakiem, Piotrem Celebanem, Mariuszem Pawelcem czy Jakubem Wrąblem było spełnieniem marzeń! Gorące podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu kieruję do Pani Wójt Urszuli Panterałka.

Krótki film z tego wydarzenia można obejrzeć na oficjalnej stronie WKS Śląsk Wrocław lub wchodząc w poniższy link:

HEJ ŚLĄSK ;-)