Turniej JAKO CUP Świdnica 2015

Wspaniałe emocje towarzyszyły młodym piłkarzom, ich rodzicom i wszystkim kibicom zebranym w hali sportowej w Świdnicy podczas turnieju JAKO Cup w kategorii rocznika 2004 rozgrywanego pod patronatem prezydenta Świdnicy.

W niedzielę, 8 lutego na starcie turnieju stanęło 9 zespołów, z powodu problemów technicznych nie zdołała stawić się ekipa z Kostomłotów. W imprezie zobaczyliśmy dwie drużyny Polonii-Stali Świdnica, KS Polkowice, Śląsk Wrocław, filie Śląska z Wojborza i Ołdrzychowic Kłodzkich, Chojnik Jelenia Góra, Lotnik Jeżów Sudecki, a także zespół z Kondratowic. Na finiszu najlepsi okazali się piłkarze Śląska, którzy w finale pokonali 4:2 KS Polkowice. W meczu o trzecie miejsce obserwowaliśmy derby powiatu jeleniogórskiego, w których Lotnik pokonał Chojnika stając na najniższym stopniu podium. Nasze drużyny zajęły odległe miejsca, ale zebrały cenne doświadczenia z rozegranych meczów z silniejszymi rywalami jak i obserwacji kolejnych spotkań w turnieju.